Mobilden Blog Yazmak – Buna Hazır mıyız?

Mobilden Blog Yazmak - Buna Hazır mıyız? 1
Yedi zaman önce yedi tepeli bir şehirde kötü mü kötü bir prens yaşarmış. Saçları kömür, gözleri zeytin karası imiş. Şehrinde otuz iki debug parçacığı, kötü prens debug'u hiç sevmezmiş. Geceleri uyuyamaz, gündüzleri uyanamaz imiş. Bir varmış bir yokmuş. Her masal gibi bu da biraz yaşanmışlık imiş. |>> Kimin Nesidir? <<|

Bir cevap yazın

dur cevaplamak için kahvemi alayım.

  1. Merhaba Aylin,

   Sanırım uygulama Türkiyede erişime kapalı. İstersen Google amcaya ‘Blogger android’ veya ‘Blogger IOS’ yazarak apk olarak indirebilirsin. İstersen de resmi olmayan ancak çalışan uygulamaları da kullanabilirsin.(mağaza da oldukça fazla var) Ama blogger için uygulama gerekli mi ondan pek emin değilim. Tarayıcı üzerinden de kolay bir şekilde yazabilirsin.

   1. Ben Türkiye dışındayım, anlaşılan olduğum ülkede yasaklıymış. Google’dan aratınca çıktı ve indirdim. Teşekkürler 🙂

    App daha pratik olabilir diye düşünmüştüm, tarayıcıda simgeler minicik çıkıyor, app’te her simge tıklanabilir boyutta. Ama başka yönlerden yetersiz geldi. Metnin formatı üzerinde oynama olanağı sağlamıyordu pek, kaldırdım. En iyisi bilgisayarı açıp yazmaya devam etmek.

 1. En iyisi bilgisayardan yazmak ama illa mobilden yazacağım diyorsanız, resimsiz yazınızı yazın. Resim kullanmayın. Resimleri daha sonra bilgisayardan yükleyin.

Bu Yazılar da Seni Büyüleyebilir

Sliding Sidebar

TAKİPTE KAL