Lineage 2: Revolution Rehberi

Lineage 2: Revolution Rehberi 1
Yedi zaman önce yedi tepeli bir şehirde kötü mü kötü bir prens yaşarmış. Saçları kömür, gözleri zeytin karası imiş. Şehrinde otuz iki debug parçacığı, kötü prens debug'u hiç sevmezmiş. Geceleri uyuyamaz, gündüzleri uyanamaz imiş. Bir varmış bir yokmuş. Her masal gibi bu da biraz yaşanmışlık imiş. |>> Kimin Nesidir? <<|

Bir cevap yazın

dur cevaplamak için kahvemi alayım.

  1. Kan nişanını nasıl kasarız kolay bir yöntemi varmı? Zindanda bazı canavarlardan düşüyor canavarlarla aramdaki level arttıkça artık gelmiyor anlayamadım gitti bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz.

    1. Hatırladığım kadarıyla kan nişanının daha çok çıkabilmesi için +4 , -4 level olayı vardı. Oyunu derslerime yeterince zaman ayıramadığım için bıraktım. En hızlı zindanda çıkıyor diye hatırlıyorum.

  2. Elmaslarınızı boşa exp için harcamayın exp point her yerde bulabileceğiniz bir şey. Yüksek sandık vs uğraşmayın yazık olur günlük zindanlarda taşları alın en ihityaç duyacağınız şeyler onlar oyunda nadirlerinizi yükseltmek için. Gerisi zaten farmlanabiliyor. 16 k elması çöp ettim mesela bunu öğrenene kadar 😁

Bu Yazılar da Seni Büyüleyebilir

Cabal Mobile 6

Cabal Mobile Geliyor!

Sliding Sidebar

Mehmet Hakkında.

20 yaşında bir yazılım mühendisliği öğrencisi. Hobilerinden birisi şu an okumakta olduğun kişisel blog. Aynı zamanda tost yerken Türk kahvesi içebiliyor.

Takip Et