Kişisel Bloglar Ne Kadar Kazanıyor?

Kişisel Bloglar Ne Kadar Kazanıyor? 1
Yedi zaman önce yedi tepeli bir şehirde kötü mü kötü bir prens yaşarmış. Saçları kömür, gözleri zeytin karası imiş. Şehrinde otuz iki debug parçacığı, kötü prens debug'u hiç sevmezmiş. Geceleri uyuyamaz, gündüzleri uyanamaz imiş. Bir varmış bir yokmuş. Her masal gibi bu da biraz yaşanmışlık imiş. |>> Kimin Nesidir? <<|

Bir cevap yazın

dur cevaplamak için kahvemi alayım.

  1. Kişisel bloglar pek kazanmıyor. Kazanan da çok zor kazanıyor. Hani dişim tırnağımla geldim derler ya, işte o dişi tırnağıyla bir yere gelenler bile öyle tahmin yürütüldüğü gibi rakamlar kazanmıyor.

    Adsense reklamları küçük çaplı bir şeyler getiriyor. Ancak günümüzde artık adblock kullanan bir çok ziyaretçi var. Bunun kötü etkisi de oluyor tabi. Bunun yanı sıra reklam veren başta alexa değeri ve son yazılardaki etkileşimler, sitenin yaşı gibi şeyleri göz önünde bulunduruyor. Böyle olunca da ister istemez bir alexa da nasıl yükselirim savaşı başlıyor.

    Bana göre her şeyin başı özgün içerik. Bu içerikleri elbette seo uyumlu yazmakta da fayda var. Kazanç sağlamak ise henüz yeni bloglar için oldukça zor.

Bu Yazılar da Seni Büyüleyebilir

Fahrenheit 451 5

Fahrenheit 451

Sliding Sidebar

TAKİPTE KAL