Instagram Stalker Rehberi

Yedi zaman önce yedi tepeli bir şehirde kötü mü kötü bir prens yaşarmış. Saçları kömür, gözleri zeytin karası imiş. Şehrinde otuz iki debug parçacığı, kötü prens debug'u hiç sevmezmiş. Geceleri uyuyamaz, gündüzleri uyanamaz imiş. Bir varmış bir yokmuş. Her masal gibi bu da biraz yaşanmışlık imiş. |>> Kimin Nesidir? <<|

Bir cevap yazın

dur cevaplamak için kahvemi alayım.

  1. Merhaba Ezgi, ve Mehmet.

   Stalkie’yi bir nebze olsun “bayağı gereksiz” olmaktan kurtaracağına inandığımız yeni bir hamle yaptık. Hikayeleri gizli görüntüleme ve indirme, IGTV videolarını indirme yahut herhangi bir fotoğrafı, videoyu indirip repost etme gibi özellikler barındıran yeni bir sürüm yayınladık.

   İncelerseniz fazlasıyla minnettar kalacağız.

 1. Merhaba. İnsighty ücreti ile ilgili bilgi verebilirmisiniz. Uygulama da bir açıklama yok çünkü. Kişi başımı ödeme yapılıyor yoksa bir ödeme den sonra istediğimiz sayı da kişi ekleyebiliyomuyuz takip için. Bir de ödeme bir kereye mahsusmu yoksa aylık bir ücret modelimi? Teşekkürler

  1. Merhaba, yorumun için teşekkür ederim. Uygulamayı ücretli olarak kullanmadığım için bilmiyorum ancak senin için biraz araştırdığımda istediğin sayıda kişi ekleyebildiğini öğrendim. Ücretin aylık mı yoksa bir kereye mi mahsus olduğunu bulamadım.

   1. Teşekkür ederim. Ben sizden gelen cevabı beklerken denemek istedim. Yorumlarımı ileteyim ki mesajı görenler için de örnek teşkil etsin. Öncelikle daha 1 ay dolmadığı için 1 ay sonra yeniden yenileme ücreti isteyecekler mi bilemiyorum. Ödenen bedel sadece bir kişi için geçerli oluyor ve yeni kişi eklemek isterseniz aynı ücreti yeniden tahsil etmek istiyorlar. Uygulamanın kalitesine gelince. Maalesef vasat. Karşılaştığım şeyleri kısaca dile getireyim. Öncelikle stabil ve güvenilir değil. Aylar önceki beğenileri bir anda çat diye sanki yeni beğenilermiş gibi karşınıza çıkarabiliyor. Bu takip edilen hesabı beğenenler ya da takip ettiğimiz hesabın şahsi hesabına ait beğeniler olabiliyor. Her iki anlamda da güvenilmez yani. Anlık beğenilere göre test ettiğimde ise bazı beğeniler ve yorumları bildirmediğini farkettim. Neye göre bildirim ağına takılıyor ya da neye göre bildirim ağına takılamıyor anlamış değilim hala. Daha anlatacağım çok şey var aslında ama kısaca vasat demek yeterli. Paranızı boşa harcamayın. 🙂 Daha stabil ve işlevseli çıkana dek gereksiz. 1 ay dolduktan sonra yenileme ücreti taleb ederlerse bunu da ayrıca yeniden sizlere bildiririm. Saygılar.

     1. Merhaba Hande,

      Yazımı güncelledim. Insighty uygulamasına alternatif olarak şu anlık bir uygulama olmadığından(var ancak giriş sorunu var geliştirici ekibiyle iletişime geçtim) yazım biraz eksik kaldı. Umarım faydalı olur.

  1. Merhaba Ali,
   “Biliyorum şuan ayfon kullananlar ‘ee biz ne yapacağız’ diyor. Büyük ihtimalle aynı uygulamalar App Store üzerinde de vardır. Uygulamanın ismini aratarak bakabilirler.” açıklamasını yazı içerisinde görebilirsin. Android kullandığımdan dolayı böyle bir adım izledim.

Bu Yazılar da Seni Büyüleyebilir

Beden Dili Rehberi

Sliding Sidebar

TAKİPTE KAL